Dziękujemy ks. Pawłowi

Piątek, 23 sierpnia 2019

W dniu 23 sierpnia zakończył posługę w naszej parafii ks. Paweł Kaczmarczyk. Pracował w naszej wspólnocie 3 lata. Zajmował się przygotowywaniem młodzieży do bierzmowania, opiekował się ministrantami podczas turniejów piłkarskich, projektował i wykonywał dekoracje w kościele. Jako katecheta pracował w Szkole Podstawowej w Rząśniku. Jako kapłan sprawował sakramenty: spowiadał, udzielał sakramentu chorych, celebrował Eucharystię, chrzcił, asystował przy sakramencie małżeństwa, prowadził pogrzeby. Ks. Biskup Janusz Stepnowski z dniem 24 sierpnia 2019 roku mianował go wikariuszem w parafii św. Mikołaja w Chorzelach.

Ks. Pawłowi dziękujemy za pracę w naszej wspólnocie życząc Mu jednocześnie wiele łaski Bożej i mocy Ducha Świętego oraz opieki Najświętszej Maryi Panny na dalszej drodze jego kapłańskiego posługiwania.