VI niedziela wielkanocna - 22 .05.2022

1. Dziękuję dzieciom komunii rocznicowej i ich rodzicom za ofiarowane do kościoła trybularza służącego od okadzania Najświętszego Sakramentu i posprzątanie kościoła. Dziękuję za pięknie przybrany kwiatami kościół. Dziękuję katechetce p. Ani Ogrodnik za przygotowanie dzisiejszej uroczystości i sumienną pracę na katechezie.

1. W piątek 26 maja – Dzień Matki. To dzięki matkom żyjemy, to one troszczyły się, i stale troszczą, o nas, z ojcami kształtują naszą osobowość. Podczas nabożeństwa majowego w sposób szczególny będziemy otaczać modlitwą wszystkie matki naszej parafii i prosić, by w zdrowiu, radości i pokoju serc wypełniały niezwykłą misję miłości.

1. W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

1. Zamierzają zawrzeć związek małżeński Sebastian Ziółkowski z Rząśnika parafii tutejszej i Emilia Bereda z Wielątek Folwark parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Pniewie, zapowiedź pierwsza.