II niedziela zwykła - 1901.2020

1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w parafii. Wszystkim rodzinom składam podziękowanie za serdeczne przyjęcie, za gościnność, za szczere czasami rozmowy i za złożone ofiary na kościół i kolędę. Bóg zapłać. Odwiedziliśmy 509 rodzin, 25 drzwi było zamkniętych. Parafia liczy ok. 2070 wiernych: w tym 234 (11,3 %) dzieci przed I Komunią św. Planowane prace w tym roku to malowanie kościoła..

1. W dniu dzisiejszym obchodzi swoje imieniny ks. Mariusz, pamiętajmy o nim w swoich modlitwach a także ciepłym słowem i promiennym uśmiechem dajmy mu odczuć naszą życzliwość.

1. We wtorek obchodzimy Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do szczególnej modlitwy za bliskich naszym sercom babcie i dziadków.

1. Za tydzień ofiary na tacę przeznaczone na cele inwestycyjne parafii.

2. W ubiegłym tygodniu odeszli do Boga po wieczną nagrodę:
    Stefania Jóźwiak lat 97 z ul. Jesionowej;
    W dniu 17 stycznia po ciężkiej chorobie, odszedł do Pana Ksiądz Biskup Stanisław Stefanek biskup senior diecezji łomżyńskiej. Sprawował posługę Biskupa Łomżyńskiego w latach 1996-2011.
    Polećmy ich miłosierdziu Bożemu.