XI niedziela zwykła - 13.06.2021

1. Trwa miesiąc czerwiec zachęcamy do codziennej wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas nabożeństwa o godz. 17.00.

1. Dzisiaj ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć budowę świątyni Opatrzności Bożej, wotum Narodu za odzyskaną Niepodległość. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

1. Zbliża się beatyfikacja Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Przeniesiona została ona z czerwca 2020 r. na 12 września br. Jest to bardzo dobra okazja
    do ukazania na nowo życia i posługi Prymasa Tysiąclecia, urodzonego w Zuzeli
    i związanego z diecezją łomżyńską. Ks. Biskup w ramach przygotowania duchowego do tego wydarzenia poleca, aby w parafiach naszej diecezji w poszczególne niedziele były prezentowane krótkie katechezy o Kardynale Stefanie Wyszyńskim. Te katechezy będą dostępne każdej niedzieli na stronie www.parafiarzasnik.pl. W dniu dzisiejszym, w którym przypada 50 rocznica oficjalnego pobytu Prymasa w miejscu jego narodzin, w Zuzeli katecheza prezentuje najmłodsze lata Kardynała Wyszyńskiego, pobyt w Zuzeli i nauka w Łomży.

1. 5. Zamierzają zawrzeć związek małżeński: Joanna Liwska z Dąbrowy parafii tutejszej i Rafał Rosiński z Tuchlina parafii św. Barbary w Porębie. Zapowiedź druga.