Operacja Paintball

Niedziela, 04 sierpnia 2019

W sobotę 3 sierpnia 2019 roku jedenastu ministrantów pod opieką ks.Pawła, po raz drugi wybrała się na profesjonalnie przygotowany poligon w Gładczynie.

Paintball to gra, w której dwie drużyny strzelają do siebie z "markerów ", używając jako amunicji kolorowych kulek.

Zostaliśmy przebrani w kombinezony wojskowe i maski chroniące twarz. W sześciu rundach zacięcie walczyliśmy o zdobycie bazy, tudzież flagi przeciwnika.   Sobotnie przedpołudnie minęło w miłej i przyjaznej atmosferze. Dzięki tej grze nawet pechowi, często trafiani gracze, bawili się długo i intensywnie jak najlepsi "komandosi".

Dla grupy chłopców i ks. Pawła nie straszne bolesne rany i "siniaki", które na długo nie pozwolą zapomnieć o dobrej zabawie.