Panama w Wyszkowie

Niedziela, 20 stycznia 2019

W dniach od 22 do 27 stycznia 2019 roku odbędą się w Panamie 34. Światowe Dni Młodzieży z udziałem Ojca Świętego Franciszka oraz młodzieży z całego świata. Z uwagi na odległość, niewielu młodych z naszej diecezji może udać się do Ameryki Łacińskiej. Z tego względu w Wyszkowie odbędzie się spotkanie młodzieży pod hasłem „Panama w Wyszkowie”.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 26 stycznia br. w kościele pw. św. Idziego (ul. Białostocka 12) od godz. 15.00.

Spotkanie to odbędzie się w obecności kopii Znaków Światowych Dni Młodzieży: Krzyża i Ikony Matki Bożej Salus Populi Romani. Odbędzie się ono w sobotę 26 stycznia br. w kościele pw. św. Idziego (ul. Białostocka 12)

W tym dniu będzie również inauguracja Ruchu Czystych Serc pod przewodnictwem Ks. Jerzego Molewskiego z Poznania.