Pilne ogłoszenie !!!

Czwartek, 26 marca 2020

W związku z wprowadzeniem nowych zasad bezpieczeństwa przez władze państwowe o ograniczeniu uczestników zgromadzeń liturgicznych do 5 osób, z przykrością, ale w trosce o wasze zdrowie, pragnę poinformować, że od dnia 25 marca  do 11 kwietnia br. Msze Św. w naszym kościele będą odprawiane tylko dla 5 osób rodziny, która zamówiła intencję mszalną. W związku z tym wszystkie Msze Święte koncelebrowane będą sprawowane oddzielnie, także w niedzielę. Proszę zapoznać się z programem Mszy św. na najbliższe dni (bardzo dziękuję rodzinom które zgodziły się zmienić godziny Mszy Św.)

Pragnę poinformować, że codziennie od godz. 8.00 do 16.30 nasz kościół jest otwarty do indywidualnej modlitwy. W tych godzinach można również poprosić księdza o spowiedź i Komunię Świętą.

Zachęcam wszystkich wiernych do łączenia się w modlitwie ze wspólnotą Kościoła za pośrednictwem transmisji w środkach społecznego przekazu. W dniach 27 – 29 marca ks. dr Tomasz Borkowski wykładowca teologii biblijnej WSD w Łomży wygłosi Rekolekcje Wielkopostne transmitowane na naszej stronie.

Ks. Robert Sulich