Niedziela, 03 kwietnia 2022

Szanowny ks. Zbigniewie, drogi nasz rekolekcjonisto.

W czasie tych trzech dni naszych duchowych ćwiczeń zapraszałeś nas do zatrzymania się i wpatrzenia się w siebie, w swoje serce – to tam rodzą się nasze idee i pomysły, tam też zapadają nasze decyzje. Następnie do zadania sobie pytania o naszą relację do Chrystusa, który jest źródłem i gwarantem naszego szczęścia i zbawienia. A dziś mówiłeś nam o Miłosierdziu Bożym, które jest dla nas nadzieją i ostatnią deską ratunku daną nam przez Stwórcę, a najpiękniej wyrażoną  w zbawczym życiu, dziele, a przede wszystkim w męce, śmierci i Zmartwychwstaniu Jezusa.

Jako wspólnota parafii NMP Matki Kościoła w Rząśniku pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za ten wspólnie spędzony czas, skierowane do nas słowo i pokazanie Twojej miłości do Słowa przez duże „ S”. Życzymy Ci dalszego owocnego wpatrywania się w Naszego Zbawiciela, Boga-człowieka, Jezusa Ewangelii i pokazywania Go tym, których Pan postawi na Twojej drodze.

Z pamięcią w modlitwie i wdzięcznością. Parafianie z Rząśnika.