Rekolekcje 14-16 XII

Poniedziałek, 10 grudnia 2018

Młodzi, starsi, zadowoleni, smutni, spełnieni, zabiegani, zdrowi, bądź też mniej lub bardziej na zdrowiu niedomagający, samotni czy otoczeni bliskimi -  wszyscy jesteśmy zaproszeni, by skorzystać z tego czasu przygotowania, jakim są rekolekcje parafialne. Jest nam dany, by ciągle na nowo uczyć się otwierać na to wszystko, co przyniosło światu przyjście na świat Boga w kruchym, ludzkim ciele. Wybierajmy więc świadomie rzeczy, które mogą nas bardziej ukształtować na ludzi żyjących Bogiem. Takim wyborem jest właśnie udział w naukach rekolekcyjnych.

Rekolekcjom będzie przewodniczył o, Sławomir Zieliński OFMConv , wieloletni kaznodzieja misyjny, aktualnie dyrektor Duszpasterstwa Archidiecezji Lwowskiej.

Piątek - 14 grudnia

11.00 - Msza św. z udziałem Szkoły Podstawowej w Rząśniku i Dąbrowie