Rekolekcje Małżeńskie w Adwencie

Niedziela, 12 grudnia 2021

Drogi Księże Jacku!

Dziękujemy Ci za: za głoszone nauki rekolekcyjne, wspólną modlitwę, Eucharystię, dzielenie się swoją wiedzą, doświadczeniem, piękną osobowością. Wdzięczni jesteśmy, że przypomniałeś nam, Księże, jak wielką mamy godność – stworzeni na obraz i podobieństwo Boga. Pokazałeś też, jak szatan próbuje w nas ten dar zniszczyć, ale też i jak możemy się przed jego atakami bronić, jak być silniejszymi. Dziękujemy za zachęcanie nas do czytania Pisma Świętego, za wszelkie wskazówki dla małżonków, dla naszych rodziców, za ukazywanie, jak ważne jest zbawienie nasze i innych. Dziękujemy za serdeczną troskę Księdza o naszą wspólnotę, nasze rodziny, za czas nam poświęcony i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że wszystko to zaowocuje wielkim dobrem w każdym z nas, że – kiedy staniemy przed Panem Jezusem – Sędzią żywych i umarłych – zostaniemy zaproszeni do grona zbawionych w niebie.

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia życzymy Księdzu, aby były pełne radości i pokoju. Niech też Boże błogosławieństwo towarzyszy Księdzu w ten świąteczny czas i każdego dnia!
Bóg zapłać i Szczęść Boże!

 

Może Waszej małżeńskiej miłości przydałby się mały remanencik ? Może nie macie czasu na zwykłe, małżeńskie pogaduszki ? Może uważacie, że po kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu latach małżeństwa już nic ciekawego Wam się nie przydarzy ? A może chcecie po prostu razem z rodziną przeżyć chwile z Bogiem? Zapraszamy na rekolekcje małżeńskie w adwencie.

Rekolekcjom będzie przewodniczył ks. dr Jacek Kotowski Przewodniczący Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Łomżyńskiej Kurii  Diecezjalnej.
 
Rekolekcje 10 - 12 grudnia
 
W piątek i sobotę Msze św. o godz. 9.00, 11.00, 17.00, 18.30 (dodatkowa).
W niedzielę Nsze św. o godz. 9.00, 11.00, 16.00.
 
W sobotę na godz. 11.00 zapraszamy chorych i osoby w podeszłym wieku (udzielamy sakramentu chorych).
Obłożnie chorych proszę zgłaszać w zakrystii, odwiedzimy ich w sobotę po 13.00.

Na skróty

Galeria