Niedziela, 09 czerwca 2019

W niedzielę Zesłania Ducha Świętego, po Mszy św. o godz. 16.00 rozpoczniemy nocną adorację Najświętszego Sakramentu przygotowującą nas do przeżycia Odpustu NMP Matki Kościoła (10.06).

Słowo Boże wygłosi KS. Dariusz Multon Proboszcz parafii św.Wojciecha w Zambskach Kościelnych

Msze św. o godz. 9.00, 12.00, 17.00

Sobota, 01 czerwca 2019

W kolejną pierwszą sobotę miesiąca (tym razem czerwca) grupa parafian wybrała się na rowerową czerwcówkę. W dobrej formie pokonaliśmy 47 km trasę, przejeżdżając przez okoliczne lasy i piękne miejscowości (Długosiodło). Nawet dla nowicjuszy przejażdżka nie była ponad ich siły, choć kilometraż był solidny.

Za miesiąc, w pierwszą sobotę lipca (6.07), zapraszamy nowych...

Niedziela, 26 maja 2019

Ważne w naszym życiu wydarzenia, zwykliśmy upamiętniać poprzez obchodzenie ich rocznic. W kształtowaniu dojrzałej wiary takim istotnym wydarzeniem jest I Komunia święta. Dlatego też 25 dzieci klas IV w rok od pierwszego pełnego uczestnictwa w Eucharystii, świętują jej rocznicę.

Niedziela, 26 maja 2019

„Przyznajemy, że jako pasterze Kościoła nie uczyniliśmy wszystkiego, aby zapobiec krzywdom” – napisali biskupi do wiernych w Liście Pasterskim zatytułowanym "WRAŻLIWOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ".

Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią Listu Biskupów.